Головне меню

Опитування

Що ви найбільше хотіли би бачити на шкільному сайті?
 

АвторизаціяПереклад сайту

Русский языкEnglish

Хто на сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

Інформація

Екскурсія до розмальованої хати PDF Друк e-mail
Написав Makcim   
Четвер, 09 січня 2014, 10:14

Хата для українця завжди була не лише місцем мешкання, а й святинею. Тож бажання людини прикрашати своє житло не слабшає і нині. Саме сьогодні доля звела нас із дуже доброю та привітною молодою жінкою-художницею Антоніною Олександрівною Родіковою, яка гостинно запросила нас до своєї чепурною, дбайливо прибраної та розмальованої хати.

DSC05858

Від першого погляду на той чарівний двір у кожного подих перехопило. Ми ніби у казку потрапили...

P0AgNOsuk48

Фасад будинку грає різними барвами квітів, а понад вікнами лінькувато розляглися дві кішечки.

DSC05840

На гостину до хазяйських котів зібралися іще й сусідські, зручно вмостивший на гілці поміж квітів. А під стріхою дві синички ніби слухають тріскотіння плетухи-сороки.

DSC05848

Особливою окрасою цієї оселі є коні. Вони дуже різні, але кожен по-своєму красивий: один спокійно задумливий, а інші грайливі, наче вітер...

DSC05852

Діти із задоволенням позували перед об'єктивом фотоапарату разом з художницею та домашніми улюбленцями.

DSC05856

На згадку про нашу зустріч учні з вдячністю подарували Антоніні Олександрівні ляльку-мотанку "Травницю", яку виготовили своїми руками. 

Дорогою до школи діти не могли дати раду своїм емоціям: сперечались, обговорювали своє ставлення до побаченого.Тож логічним завершенням подорожі стала "Година юних художників" для найменших дітлахів. Вир почуттів, ніби електрострумом, пронизував кожну душу, кожне серденько.

DSC05862

Діти намалювали своє бачення української хати. Малюнки були невеличкими, але такими багато значними за змістом. У них відкрився цілий світ: добра, мрій, краси. Можливо, не все у їх малюнках вийшло так гарно, як було задумано, та головне, що діти передали на своїх папірцях настрій та переживання, а ще проявили особистий творчий підхід до роботи.

DSC05855

Довго ще кружлятиме у нашій пам'яті, ніби у таночку, мереживо квітів на цій українській хаті.

 

 

 

    

Останнє оновлення на Четвер, 09 січня 2014, 10:45
 
Copyright © 2012 by Jester.