Навчальні екскурсії та зустрічі
Поїздка до міста Запоріжжя PDF Друк e-mail
Понеділок, 06 листопада 2017, 11:22

Хоча день, 2 листопада, видався похмурим, холодним, дощовим та несонячним, але це не завадило нашим дітям поїхати до міста Запоріжжя. На них чекав розважальний центр "Космікс боулінг" , де діти отримали багато емоцій та вражень від гри. А ще наших дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування пригостили соком та смачною піцею.ÂÂ Кінотеатр імені Довженка радо зустрів дітей на перегляд фантастичного фільму "Тор:Раґнарок" (3 D). Тому від імені наших дітей , хочеться сказати велике СПАСИБІ адміністрації " Космікс боулінг" та кінотеатру імені Довженка за проведений день під час осінніх канікул.

JALwjo9jmpc

Останнє оновлення на Понеділок, 06 листопада 2017, 11:43

Герої нашого часу PDF Друк e-mail
П'ятниця, 03 листопада 2017, 11:48

На даний час, на наших очах твориться історія-історія справжніх героїв.Â Ці люди пішли захищати нашу Батьківщину - це справжні хоробрі серця. Вони, як один, без жодних вагань піднялися на захист України.

У п 'ятницю,3 листопада, учні нашого закладу мали можливість спілкуватися з родиною героїв -захисників та координатором Центру допомоги учасникам АТО при Пологівській РДА - Устименко Ангеліною.Â Ці люди - справжні герої нашого часу. Вони пройшли війну, поглянули в очі смерті, побачили пекло, але вибралися з нього живими.

Постник Андрій - наш герой, розповів дітям, як він потрапив на Донбас, що було його основною задачею під час ведення бою.Він, замкомандира, вважає своєю основною задачею повернення своїх побратимів неушкодженими додому.

Андрій та його дружина Яна розповіли дітям про види зброї, бої та тяжкі будні. Хлопці отримали можливість потримати зброю, розібрати та зібрати автомат.

Наша зустріч стала можливою завдяки тісній співпраці координатора Центру допомоги учасникам АТО при Пологівській РДА Устименко Ангеліни. Ангеліна розповіла про діяльність, співпрацю з військовими, показала дітям прапор, на якому залишили свої автографи та побажання бійці. Ця жінка підтримує військових не тільки своїм бойовим духом, а й маленькими радощами з тилу - малюнками від дітей, смаколиками, найнеобхіднішими речами.

Учні нашої школи теж отримали можливість залишити свої побажання для воїнів на прапорі, який буде передано захисникам. Саме Ангеліна допомогла учням зустрітися з цими безстрашними, чарівними людьми. Завдяки їй, діти переглянули військово -патріотичний фільм "Позивний Зеніт" у кінотеатрі "Юність"м.Поліг. Теплий прийом та смачна піца від організаторів діти запам'ятають назавжди.

Спасибі Вам, наші герої. Ви, немов зірки, своїм прикладом вказуєте на Шлях Душі і Серця!!!

Останнє оновлення на Середа, 08 листопада 2017, 12:03

Екскурсія до Запоріжжя PDF Друк e-mail
Вівторок, 31 жовтня 2017, 11:19

31 жовтня 2017 року учні нашої школи разом з педагогами Паливодою В.В. та Биковою О.М. побували на екскурсії в м. Запоріжжі. Де відвідали Дитячий ботанічний сад та історико – краєзнавчий комплекс «Запорозька Січ». Діти отримали масу позитивних емоцій.

IMG 20171031 104732

Останнє оновлення на Понеділок, 06 листопада 2017, 11:23

У тісній співпраці PDF Друк e-mail
Понеділок, 30 жовтня 2017, 12:32

Сьогодні, 30 жовтня, учні нашої школи мали можливість відвідати Залізничну селищну раду.

IMG 20171030 101744

Останнє оновлення на Понеділок, 30 жовтня 2017, 13:24

Літо – час відпочинку та мандрівок. PDF Друк e-mail
Понеділок, 12 червня 2017, 08:09

8 червня учні нашої школи відвідали одне з 7 чудес України – Кам’яну Могилу - історико – археологічний музей – заповідник.

Останнє оновлення на Понеділок, 12 червня 2017, 08:21

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>