Дякуємо за добру справу PDF Друк e-mail
Четвер, 02 листопада 2017, 13:35

Кожен з нас так чи інакше залучений до волонтерської діяльності. Усе, що ми робимо хорошого для інших людей, з власного бажання, не очікуючи вдячності й винагороди, — підтримуємо зневірену людину, вносимо кошти на операцію хворого, безкоштовно ділимося своїми вміннями й знаннями з іншими людьми, — знайомі кожному з дитинства речі. Але як важко іноді буває помітити чужу біду. Втім, є люди, які живуть не лише своїми проблемами, а кожного дня намагаються полегшити життя інших. Ми співпрацюємо з молодіжними організаціями, які допомагають нашим дітям. На святкові концерти, ігрові програми та подарунки від волонтерів з нетерпінням чекають наші підопічні. І ось, сьогодні, до наших дітей з подарунками завітали представники молодіжної ради профспілки Головного управління статистики в Запорізькій області. Висловлюємо велику вдячність за добре серце і гарні справи.

DSC 0632 DSC 0636

Останнє оновлення на Вівторок, 07 листопада 2017, 09:06