Головне меню

Опитування

Що ви найбільше хотіли би бачити на шкільному сайті?
 

АвторизаціяПереклад сайту

Русский языкEnglish

Хто на сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

Інформація

Завітали гості PDF Друк e-mail
Написав Makcim   
Четвер, 23 січня 2020, 09:17

І знову до школи завітали гості: волонтери благодійних фондів "Посмішка дитини" та "Gender Z". Керівник благодійного фонду "Посмішка дитини" Вікторія зазначила, що мета нашого візиту до школи - адаптація дітей до соціуму через інтерактивні заняття. Так, учні 1-4 класів відвідали мобільний планетарій, де малеча переглянула фільм "Туманність" та покаталися на Американських гірках. Вражень та емоціям не було меж! Для дівчат 5-7 класів був проведений майстер-клас по догляду за волоссям. Дівчата просто в захваті від такої краси та цінних порад. У цей час хлопці 5-7 класів занурилися у віртуальну реальність та мандрували за допомогою VR-технологій Нью-Йорком та Мадридом. Учні 9-10 класів взяли участь у тренінгу від Ірини Чорної "Протидія торгівлі дітьми". З'ясувалося, що це велика проблема сьогодення як нашої країни, так і всього світу.

DSC 0538 DSC 0545

Психолог Катерина Рякитанська провела дискусійний кіно-клуб, діти дивилися та обговорювали фільм.

DSC 0534

Тренер Олексій з організації Gender Z провів цікавий тренінг на тему толерантності для педагогів школи.

DSC 0586

Також, разом з волонтерами до школи приїхала команда мережі дитячих перукарень "Подстригайка" та зробили всім охочим дітям професійні стрижки.

DSC 0527

Час, проведений разом з волонтерами був дуже насичений та пролетів непомітно. Задіяні були як діти, так і дорослі. Тому, хочеться подякувати гарним, креативним, молодим людям за цікаву та змістовну інформацію, якою вони поділилися з нами в стінах школи. А також за нові класні зачіски для наших вихованців.

DSC 0562

DSC 0575

Останнє оновлення на Четвер, 23 січня 2020, 09:22
 
Copyright © 2012 by Jester.