Завітали гості PDF Друк e-mail
Четвер, 23 січня 2020, 09:17

І знову до школи завітали гості: волонтери благодійних фондів "Посмішка дитини" та "Gender Z". Керівник благодійного фонду "Посмішка дитини" Вікторія зазначила, що мета нашого візиту до школи - адаптація дітей до соціуму через інтерактивні заняття. Так, учні 1-4 класів відвідали мобільний планетарій, де малеча переглянула фільм "Туманність" та покаталися на Американських гірках. Вражень та емоціям не було меж! Для дівчат 5-7 класів був проведений майстер-клас по догляду за волоссям. Дівчата просто в захваті від такої краси та цінних порад. У цей час хлопці 5-7 класів занурилися у віртуальну реальність та мандрували за допомогою VR-технологій Нью-Йорком та Мадридом. Учні 9-10 класів взяли участь у тренінгу від Ірини Чорної "Протидія торгівлі дітьми". З'ясувалося, що це велика проблема сьогодення як нашої країни, так і всього світу.

DSC 0538 DSC 0545

Психолог Катерина Рякитанська провела дискусійний кіно-клуб, діти дивилися та обговорювали фільм.

Тренер Олексій з організації Gender Z провів цікавий тренінг на тему толерантності для педагогів школи.

Також, разом з волонтерами до школи приїхала команда мережі дитячих перукарень "Подстригайка" та зробили всім охочим дітям професійні стрижки.

Час, проведений разом з волонтерами був дуже насичений та пролетів непомітно. Задіяні були як діти, так і дорослі. Тому, хочеться подякувати гарним, креативним, молодим людям за цікаву та змістовну інформацію, якою вони поділилися з нами в стінах школи. А також за нові класні зачіски для наших вихованців.

Останнє оновлення на Четвер, 23 січня 2020, 09:22