Гості та спонсори
Дякуємо за добру справу PDF Друк e-mail
Четвер, 02 листопада 2017, 13:35

Кожен з нас так чи інакше залучений до волонтерської діяльності. Усе, що ми робимо хорошого для інших людей, з власного бажання, не очікуючи вдячності й винагороди, — підтримуємо зневірену людину, вносимо кошти на операцію хворого, безкоштовно ділимося своїми вміннями й знаннями з іншими людьми, — знайомі кожному з дитинства речі. Але як важко іноді буває помітити чужу біду. Втім, є люди, які живуть не лише своїми проблемами, а кожного дня намагаються полегшити життя інших. Ми співпрацюємо з молодіжними організаціями, які допомагають нашим дітям. На святкові концерти, ігрові програми та подарунки від волонтерів з нетерпінням чекають наші підопічні. І ось, сьогодні, до наших дітей з подарунками завітали представники молодіжної ради профспілки Головного управління статистики в Запорізькій області. Висловлюємо велику вдячність за добре серце і гарні справи.

DSC 0632 DSC 0636

Останнє оновлення на Вівторок, 07 листопада 2017, 09:06

Подарунки від щирого серця PDF Друк e-mail
Середа, 06 вересня 2017, 15:55

6 вересня до школи завітала представник головного управління статистики в Запорізькій області Глазкова Тетяна Вікторівна, яка від імені всього колективу передала дітям одяг, взуття та іграшки. Учні закладу висловили щиру подяку за надану допомогу.

Останнє оновлення на Середа, 06 вересня 2017, 16:00

Волонтерська організація"Angels" PDF Друк e-mail
Субота, 03 червня 2017, 16:57

Сьогодні, 3 червня до нас завітали представники волонтерської організаці "Angels". Святковий візит був присвячений нещодавно минулому "Дню захисту дітей". Діти радо зустрічали гостей. Давні друзі привезли багато цікавинок. Було проведено різні цікаві заходи: "Аква-грим", майстер клас з паперової пластики та елементів "Теквандо". Старшим дівчаткам запропонували "Урок сучасного танцю". Від спілкування діти отримали безліч позитивних емоцій, та гарний настрій на весь день.

Останнє оновлення на Субота, 03 червня 2017, 17:09

Студия "Счастье есть" PDF Друк e-mail
П'ятниця, 12 травня 2017, 15:51

11 травня за сприянням церкви "Голос Надії" до вихованців нашої школи завітали гості-"Студия праздников "Счастье есть". Святкова програма у їх виконанні - це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка. Дітлахів розважали герої улюблених мультфільмів: свинка Пепа, овечка С'юзі, сніговик Олов, принцеса Ельза, Міні-Маус та Несміянка-царівна. А паперовий серпантин подарував учнім відмінний настрій і не залишив місця для суму та нудьги. Ігри, запальні танці та веселі пісні зробили чарівне дійство незабутнім як для акторів, так і для маленьких глядачів. Дякуємо нашим друзям за велику порцію позитивних емоцій. Нехай Бог Благословляє Вас на гарні справи.

Останнє оновлення на Субота, 13 травня 2017, 09:53

Друзі з церкви "Голос Надії" PDF Друк e-mail
Четвер, 27 квітня 2017, 11:12

25 квітня до нашої школи завітали друзі з церкви "Голос Надії". Які порадували дітей різними розфарбовками та гімнастичними колами. Велика вам вдячність за постійну допомогу та підтримку.

DSC 0239 DSC 0240

Останнє оновлення на П'ятниця, 28 квітня 2017, 14:01