Лабораторія Діда Мороза PDF Друк e-mail
Понеділок, 26 грудня 2016, 09:29

Ура! Ура! Ура! Нарешті почався активний передноворічний казковий, чарівний, фантастичний відпочинок. Який же він цікавий: з казками і розвагами, іграми і забавами, вечірками і зустрічами, піснями і танцями. А найголовніше - з подорожами!

hhXgEX810Ts

Сьогодні така подорож відбулася!!! Маленькі мрійники, як і хотіли, потрапили у чарівний світ казки і розваг.

zE HDfbqtY8 ILdacHZYSSI

6B-Wm9i3O8U

Малюки були запрошені до м. Запоріжжя у ДК "Металургі" на виставу "Лабораторія Діда Мороза".

7QvvYmyK37U

Вони у захваті підхоплювалися із своїх місць та, затамувавши подих, роздивлялися, як проходили неймовірні досліди на сцені.

VvgPR-B4iHk lmakSCJy26Y

IX2S9pivcqk

А щирому подиву та задоволенню не було меж, коли їх, малюків, прямо серед вистави, викликали із глядацької зали, щоб прийняти участь у загадкових дійствах.

XQamUOLFT74

А професор-чарівник дмухнув на кожного малюка зарядом бадьорості, щастя та гарного настрою на цілісінький наступний рік.

g4LTW4ic7Rc

На згадку про це феєричне свято у дітей залишилося фото з Дідом Морозом та Сніговою Королевою, несподівані подарунки-сюрпризи та море позитиву і гарного настрою.

q-anr7Wj7qg

Тож ми, діти і дорослі, безмежно вдячні тим, хто запросив нас на це чудове свято.

Останнє оновлення на Вівторок, 27 грудня 2016, 13:31