Головне меню

Опитування

Що ви найбільше хотіли би бачити на шкільному сайті?
 

АвторизаціяПереклад сайту

Русский языкEnglish

Хто на сайті

На даний момент 83 гостей на сайті

Інформація

Зимовий відпочинок дітей PDF Друк e-mail
Написав Alyona   
Четвер, 14 січня 2016, 11:03

Найбільш звичні й зрозумілі для нас способи допомоги сиротам, вихованцям дитячих будинків і інтернатів — це, насамперед , подарунки. Часто ми не замислюємося, а що ж насправді Â  їм потрібно. Вони, звичайно, позбавлені багатьох речей, але що саме є найістотнішим? Дефіцит чого ставить на них штамп сирітства й тим самим принципово різнить їх з-поміж дітей, можливо, і бідних, але все-таки не сиріт?

Це не гроші, не одяг, не комп’ютери — адже безліч «звичайних сімейних» дітей живуть ще в гірших умовах, ніж сироти на державному забезпеченні. Справа в чомусь більш глибинному. Вихованці дитячих будинків офіційно йменуються «дітьми, що втратили батьківську опіку». І це найголовніше, чого цим дітям не вистачає — опіки. Саме в цьому сенсі й потрібно їм допомагати. Добре, коли дитину всиновляють, тоді опіка відновлюється повністю. Але більша частина дітей так і залишається нічиїми.

Багато хто замислювався над тим, що головне для дитини — це сім’я. Але не кожен може прийняти в сім’ю сироту — у когось житлової площі недостатньо, у когось — доходів, а може й вік та здоров’я не дозволяють. А комусь просто страшно взяти на себе таку відповідальність. Крім того, не секрет, що більшість родин  хочуть на виховання малят. І залишається величезна армія дітлахів середнього та старшого шкільного віку, які вже нікому не потрібні. Всі свята й канікули вони змушені проводити в інтернаті. І як не стараються вихователі, вчителі та інші працівники інтернату зробити для дітей справжні домашні умови, але  вони все ж потребують  любові, підтримки та  простих знань та досвіду, як це — жити в сім’ї?

Майже місяць, а саме від свята Святого Миколая до Старого Нового року, вісім дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування   проживали в американських сім'ях.

Для українських дітей-сиріт в Америці організували змістовний, повноцінний різноплановий відпочинок: зимові розваги, спортивні ігри, американські гірки, аквапарки, екскурсії. Цікавими і досить повчальними були сімейні вечори відпочинку, знайомство з американськими звичаями і традиціями.

За весь час у Сполучених Штатах Америки вихованці  нашого закладу здобували безцінний досвід сімейного устрою життя й спілкування з дорослими, іншими дітьми в сімейному колі, сімейні ролі стали реальними для них. Також вони отримували практику ведення домашнього господарства. На пам'ять діти привезли багато фотографій та подарунків.

Таким чином, радує той факт, що у дітей-сиріт  були  прекрасні новорічні та різдвяні свята в колі прийомних сімей, які створили для них справжню казку з подарунками,  сімейним теплом та батьківською любов’ю .  Нехай цей сімейний затишок і не назавжди, але для дітей це надія та віра в батьківську любов. Сподіваємося, влітку їх чекають такі ж  приємні враження.

13 16

17 22

1

2

3

4

6

7

9

11

12

14

18 19 

20 21

23

Останнє оновлення на Неділя, 31 січня 2016, 18:11
 
Copyright © 2012 by Jester.