Ми відпочиваємо
Цікавий день PDF Друк e-mail
Понеділок, 23 жовтня 2017, 10:51

20 жовтня учні школи відвідали ПАТ «Електрометалургійний завод «Дніпроспецсталь» ім. А. М. Кузьміна». Коли ми прибули на місце призначення, нас зустріли робітники заводу. Нам розповіли про історію виникнення заводу, відродження після Другої світової війни та показали продукцію, яку випускають на заводі. Наступним пунктом призначення був для нас інструктаж з охорони праці та техніки безпеки, де усім видали каски. Після цього ми вирушили до сталеплавильного цеху №2 (СПЦ-2) Нам дуже пощастило, тому що, потрапивши до цеху, ми побачили, як здійснюється виплавка сталі в електродуговій печі. На кожному етапі сталевар брав проби металу та направляв її до хімічної лабораторії. Оскільки ми потрапили безпосередньо на випуск плавки, то побачили, як сталь з печі випускається в 60-тонний ківш. Завершальною крапкою екскурсії став процес розливки сталі в виливниці. Усе це було дуже цікаво й пізнавально, а отримані в ході екскурсії знання знадобляться деяким учням в недалекому майбутньому. Учасники екскурсії задавали багато запитань, цікавилися технологічними процесами. Потім наш вокальний колектив чудовими піснями привітав працівників заводу з 85-річницею та Днем захисника Вітчизни. Хочемо висловити велику подяку молодіжній організації заводу за теплий прийом, дружню підтримку та допомогу!

Останнє оновлення на Середа, 25 жовтня 2017, 07:49

Театр « Неба» PDF Друк e-mail
Четвер, 12 жовтня 2017, 07:59

10 жовтня до м. Гуляйполя завітав один з найкращих театрів України Театр « Неба» із дитячою виставою « Кристал пригод». Адміністрація театру люб’язно запросила наших вихованців відвідати лазерно – проекційне шоу. Затамувавши подих діти поринули у атмосферу феєричності та таємничості. Дітлахів розважали улюблені мультяшні герої: Маша і Ведмідь, Лунтик, Губка Боб, Фіксіки, Лісовий троль та багато інших. Унікальні костюми, талановита гра акторів, каскад мильних бульбашок, волейбол з великим м’ячем подарували дітям насолоду та задоволення.Â В кінці дійства лунали гучні оплески глядачів. А щирі посмішки та сяючі очі наших учнів говорили самі за себе – всі були у захваті від вистави.

Дякуємо артистам театру за велику порцію позитивних емоцій!!!!!

цирк 1178

Останнє оновлення на Четвер, 12 жовтня 2017, 08:04

Благодійний фестиваль «Мама + я» PDF Друк e-mail
Вівторок, 26 вересня 2017, 10:11

25 вересня цього року вперше в м. Запоріжжі стартував Благодійний фестиваль «Мама + я», який проходив у центральному парку «Дубовий гай». Засновником якого була Наталя Сивак, а меценати та волонтери м. Запоріжжя допомогли їй фінансово та духовно провести його. На цей фестиваль були запрошені діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування Гуляйпільської спеціальної школи-інтернату. На дітей чекало багато сюрпризів та подарунків. Вони відвідали алею краси та майстер-класи зі спорту, різних поробок, правил дорожнього руху, протипожежної безпеки, перукаря. Ростові ляльки, аніматори, міми, ходулісти – все це підбадьорювало настрій нашим дітям. В творчому конкурсі фестивалю брали участь дівчата-вокалісти групи «Світанок» Юлія Олейнікова та Валерія Істоміна, які отримали сертифікат, який надає переважне право при вступі до «Запорізького музичного училища імені П.І. Майбороди». В кінці фестивалю діти загадали бажання, і кульки, разом із мріями дітей, полетіли в небо, як символ віри в те, що наступного року малеча неодмінно поверниться на фестиваль «Мама + я».

Останнє оновлення на Вівторок, 26 вересня 2017, 10:26

Цирк "Сучасник" PDF Друк e-mail
Четвер, 14 вересня 2017, 18:55

13 вересня до міста Гуляйполе завітав зі своєю концертною програмою цирк "Сучасник". Адміністрація цирку люб'язно запросила наших дітей поринути у атмосферу свята, радості і магії. Діти з захопленням спостерігали за дійством на сцені. Акробати, жонглери, клоуни, фокусники подарували дітям "море" емоцій та "вир" гарного настрою ще на довго. Тож дякуємо артистам цирку за чудово проведений час!

IMG 20170913 131224

Останнє оновлення на Четвер, 14 вересня 2017, 19:02

У колі друзів PDF Друк e-mail
Понеділок, 04 вересня 2017, 18:22

SAM 2721 SAM 2729

Цього сонячного та по-літньому спекотного дня вихованці нашої школи прийняли участь у соціальному проекті "Коло друзів", організованому благодійним фондом "Посмішка дитини".

Останнє оновлення на Вівторок, 05 вересня 2017, 07:53

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>