Веселий вихідний PDF Друк e-mail
Вівторок, 02 січня 2018, 12:45

Незабаром Новий рік. Це саме той час, коли дитина з нетерпінням чекає якогось дива, казки, веселих розваг. І тут на допомогу приходить дитяча гра. Адже саме вона дає безліч можливостей для розвитку. Тож учням нашої школи сьогодні до вподоби стали такі ігри "Передай яблуко", "Острівець", "Веселі шнурівки", а особливо діти захопились грою "Сніжинка-веселинка". Діти сміялись, жартували, бо саме вона запрошувала їх до свята.

Далі діти розтягували цікавий чарівний клубок новорічних загадок. Учні збагатими свої знання про святкування Нового року та повправлялися в розгадуванні зимових загадок.

Після невеликого відпочинку в учнів була творча година. Вони виготовляли яскраві ялиночки для декорування новорічного столу.