Головне меню

Опитування

Що ви найбільше хотіли би бачити на шкільному сайті?
 

АвторизаціяПереклад сайту

Русский языкEnglish

Хто на сайті

На даний момент 145 гостей на сайті

Інформація

Недільний вихідний PDF Друк e-mail
Написав Makcim   
Середа, 22 листопада 2017, 15:53

Професій знаєм ми чимало:
шахтар, геолог, вчитель і пілот 
Творець віршів, і майстер по металу.
Прекрасні всі, найкраща ж – хлібороб.

З давніх-давен Україна славилася добрими та працьовитими людьми. Завдяки «золотим рукам» та мудрості аграріїв живе наша українська нива. З року в рік, в третю неділю листопада, у всієї нашої країни є гарна можливість відсвяткувати День працівників сільського господарства.19 листопада для учнів 3-4 класів була проведена інформаційно-пізнавальна година "Вони працюють на землі".Діти дізналися багато цікавого про професії, переглянули яскраві ілюстрації та намалювали гарні ілюстрації

eWhXga74fDoz-FKMM9N2fw

 

Тим часом група дітей 3-Б та 1-В класу під керівництвом Мартиненко Наталії Петрівни робили цікаві аплікації з пластикових кришечок. Вони із задоволенням створювали образи улюблених героїв. Потрудилися малюки на славу. Молодці!!!

3p7UEQ PK28

Вихованці з великим бажанням продовжують виготовляти прикраси зі старих джинсів. Діти ще раніше опанували технікою виготовлення браслетів, кольє, а цього разу це були прикраси для волосся. Хлопці ж почали плести домовичка з газетної лози.

-LpuAK2IWv0

Ми пишаємося тим, що в нашій школі дуже творчі діти. Вони не лише вчаться всього у своїх вчителів та вихователів, але з задоволенням вчать та розважають один одного. Дівчата 6 класу - Кім Анастасія та Любічева Ольга переодяглися у веселих клоунів та влаштували цікаві розваги для менших дітей. Малечі припали до душі клоун Бумчик та Баба Яга. Вони пообіцяли обов'язково завітати ще до нас в гості.


Останнє оновлення на П'ятниця, 24 листопада 2017, 14:06
 
Copyright © 2012 by Jester.