Осінній колаж PDF Друк e-mail

І втихло на землі .

Припали квіти до землі,

Туман наліг кругом,

Ще день,ще два, і всі поля

Заснуть глибоким сном

Воробкевич Сидір

Осінь. Спочатку вона пишна, золота й сонячна, а потім сумна, дощова, холодна. Восени красиво. Листя на деревах постійно змінює колір, а згодом зовсім спадає на землю, вистилаючи її м’яким килимом. У середині осені з’являється чарівний острівець тепла й сонячної погоди, який називається бабиним літом. Його особлива прикраса – сріблясте, тонке мереживо павутини¸ що блищить у кожному кутку. 5 листопада учні старших класів: Олейникова Ю. ( 8 А ), Істоміна В.( 9 – А), Гремякін К.( 10),Севастьянов О. ( 10 ), Терещенко В. ( 8 – Б) разом з вихователями Копасовим О.М. та Маісеєвою Т.М. відобразили осіннє вбрання природи в колаж  «На одинці із осінню». Діти молодших класів Старушко І. ( 1 – б), Димов В. ( 3- А), Димов Б. ( 1- Б), Кальчев М.( 1- А), Манциленко Д. ( 1 – А) доповнили його осінніми розфарбовками та зібраними гарними листочками з різних дерев та кущів. Учням дуже сподобалась колективна робота, тому що осінь – це друга весна, коли кожен листочок, то є квітка і вони відтворили це у своїх роботах.

DSC 0879 DSC 0881

DSC 0887 DSC 0890