Головне меню

Опитування

Що ви найбільше хотіли би бачити на шкільному сайті?
 

АвторизаціяПереклад сайту

Русский языкEnglish

Хто на сайті

На даний момент 37 гостей на сайті

Інформація

Останній день канікул PDF Друк e-mail
Написав Makcim   
Понеділок, 06 листопада 2017, 12:54

Осінні канікули завершились. І останній день був не менш цікавим, ніж попередні, а також ще й сповнений приємними сюрпризами.

ImluXQTJHoA rntZvSHb- 0

У першій половині дня дітвора брала участь у турнірі «Загадки природи». Найактивнішими були Зайцев Артем, Димова Вікторія, Кальчев Микола.

j481vBijhzg

Потім діти разом зі своїми вихователями вирушили на екскурсію «Про що розповів листочок». Школярі не лише милувались осінньою красою, але й грали в рухливі ігри «Дзвіночок», «Чий віночок кращий?», «Не замочи ніг». Із великим задоволенням фотографувалися на фоні осінньої природи.

ysU5qiBLq9Y Dn2V2PFqCtE

Після обіду малеча грали в спортивне лото «Зимові види спорту». Діти з цікавістю визначали по малюнках, до якого виду спорту відноситься те чи інше знаряддя. Швидше всіх із завданням впорались Димова Віка, Кальчеви Віка та Микола, Ваня Старушко.

8JmWOJhciyQ

93QR GARwcc ajMnELbsXJU

WfzhwL9kBks

Приємний сюрприз чекав на дітлахів ввечері - цікава гра «Веселі кульки». Під веселу музику вихованці змагалися в різних конкурсах: «Захід і схід», «Сороканіжки», «Мимрики», «Кенгуру», «Пінгвіни», «Везунчик», «Шкідники». Найшвидшими були Димов Влад та Старушко Іван. Разом з малечею розважалися і старші діти (Батрак Галина, Кім Анастасія, Терещенко Валерія), навіть вихователі з великим задоволенням забавлялися, наче дітлахи (Гринь Олена Вікторівна, Балан Лариса Іванівна).

Осінні канікули завершились. І останній день був не менш цікавим,  ніж попередні, а також ще й сповнений приємними сюрпризами.

Останнє оновлення на Вівторок, 07 листопада 2017, 08:56
 
Copyright © 2012 by Jester.