< жовтня 2017 >

Осінній вихідний PDF Друк
Виховна робота - Гурткова робота

Осінь килим ткала з листя -

Візерунки золотисті

З червонястими квітками

Та барвистими стьожками.

Осінь килим вишивала,

Листя клена і калини,

Дуба, ясеня, ожини...

Осінь - це час дивовижних фарб у природі. Майстри моди створюють неймовірної краси одяг для цього сезону. Вихователь 3-4 класів, Гринь Олена Вікторівна, запропонувала учям спробувати себе в ролі модельєрів. Діти із задоволенням взялизь до роботи, створюючи одяг, використовуючи лише природні матеріали. Через деякий час кожен тримав у руках наряд власного дизайну.

csTlFC2Zks4

jxFld4Dt68o SNaYbGoR1Hc

Не лише одяг, але й виготовлення аксесуарів під силу учням. Сьогодні своїми руками (під керівництвом Балан Лариси Іванівни) вони створили чудову прикрасу для одягу із старих джинсів.

HRV9kgPQxcI

Навіть Димов Влад, учень 1-Б класу (самий непосидючий хлопчик) захопився цією справою.

Ftf8fIEQ0 k

iJsfdxVv0kQ

Тим часом, найменші діти разом з Мартиненко Наталією Петрівною створювали осінні композиції. Із задоволенням та гордістю вони фотографувалися зі своїми роботами. Сподіваємось, що в майбутньому ми побачимо лінію одягу та аксесуарів одного з наших юних майстрів на модних поділках України. Не пустувала і спортивна територія шкільного корпусу. Для малюків була запропонована естафета для розвитку сили, спритності, влучності та просто для гарного настрою.

E4hoJWlIs6A