Головне меню

Опитування

Що ви найбільше хотіли би бачити на шкільному сайті?
 

АвторизаціяПереклад сайту

Русский языкEnglish

Хто на сайті

На даний момент 41 гостей на сайті

Інформація

Прощавай Бабине літо! PDF Друк e-mail
Написав Makcim   
Понеділок, 09 жовтня 2017, 10:10

Літо бабине, бабине літо...

Серце чує осінь ...

Хтось заплутав зажурені віти

В павутиння нитки золоті.

Як швидко промайнули сонячні дні. Вже осінь розфарбовує верхів'я дерев, а перший морозець білить ще зелену траву. На згадку про чудове літо та теплий вересень, вихователі початкових класів (Карпій Т.М., Мартиненко Н.П., Андрєєва А.М., Гринь О.В.) разом з керівником гурткової роботи (Балан Л.І.) 8 жовтня влаштували свято "Прощавай Бабине літо!"

TAzQnWYCfrE

B7AShmZEV90 hZM97KgaDlY

jldRQuWUdd0 PTpj1PPEM3U

Малюки розгадували загадки, розповідали цікаві історії, читали улюблені вірші про літо. У веселих рухливих іграх розважалися не лише діти, але й дорослі. Закінчилася розвага солодкими подарунками.

h3-a9a4JZOs

Після обідньої пори особливе захоплення у малечі викликав перегляд пізнавального мультиплікаційного фільму про історію виникнення олімпійських ігор. По його завершенню діти жваво та з цікавістю обговорювали отриману інформацію.

4

Тим часом старшокласники грали у футбол. З рахунком 4:1 перемогу отримала команда Сінчі Олексія.

Безымянный1

Під час розгадування ребусів та кросвордів на спортивну тематику серед старшокласників були кращими Юрченки Катерина та Ігор, Сінча Олексій, Замула Данило, Кім Настя. Сподіваємось, що і наступними вихідними тепла погода ще порадує дітей, і вони зможуть заплановане Свято козацтва провести на свіжому повітрі.

Останнє оновлення на Вівторок, 10 жовтня 2017, 08:14
 
Copyright © 2012 by Jester.