Головне меню

Опитування

Що ви найбільше хотіли би бачити на шкільному сайті?
 

АвторизаціяПереклад сайту

Русский языкEnglish

Хто на сайті

На даний момент 12 гостей на сайті

Інформація

Теплі осінні вихідні PDF Друк e-mail
Написав Makcim   
Неділя, 14 вересня 2014, 13:46

Діти нашої школи дуже полюбляють вихідні. Нікуди не треба поспішати; після всіх буденних справ можна зайнятись чимось цікавеньким, а головне розважитись. В ці вихідні дні не нудьгував ніхто, тим паче цьому сприяла сама погода.Наша школа будь-якої пори року однаково гарна. А квіткові клумби так яскраво бринять чорнобривцями і ніби запрошують до діалогу.

DSCN4655

DSCN4658 DSCN4660

Сьогодні першокласники та діти підготовчого класу прогулялись чарівним шкільним подвір’ям, вклонилися красуням-берізкам, які ніби запросили їх до подорожі, дійшли до самої привабливої клумби, де широкими фігурними смугами зеленіє трава, а понад огорожею майорять чорнобривці. Вдихаючи неперевершений аромат квітів, діти розповідали вірші, пригадували, де ще бачили подібні квіти. Так милуючись дітлахи відпочивали.

 

Для тих, хто обожнює подорожі і звик до них за літо, сьогодні був особливий день.. Адже, що може бути більш романтичним, ніж прогулянка з друзями!Ну і нехай надворі вересень, проте сонце світить зовсім по-літньому, зігріваючи дітей своїми промінцями. Не прийшла ж іще пора холодної осені.

DSCN4648

А яка ж гарна зелень навколо інтернатського ставка… Дорогою зупинились на галявині із лікарським подорожником, поговорили про його цілющі властивості.

DSCN4644

Спочатку діти смакували печеним гарбузом, потім не втримались, щоб не намочити ніжки у тепленькій водичці!

DSCN4633

 

 А ще звернули увагу, що у деяких людей ставлення до природи буває навіть жорстоке – коло ставка важко знайти місце, де б не  було розкидано безліч відходів, що нерідко спричиняють знищення лікарських рослин. 

DSCN4639

 

Тож сьогодні діти боролися з варварським ставленням до природи – вони прибирали сміття на центральній зоні відпочинку. Думається, котрись із нечепур, який приїде відпочивати на чисто прибрану галявину коло ставка, не посміє порушувати порядок, красу і велич матінки-природи

DSCN4567

Дівчата вирішили поніжитися під теплим осіннім сонечком і влаштували пікнік: пекли картоплю на кострі; грали в  рухливі ігри та ділилися дівчачими таємницями. 

DSCN4578

Малюки сьогодні не тільки розважались, а й займалися творчістю. Спочатку навчилися робити паперові літаки, а потім кожна дитина мала змогу пофантазувати й розфарбувати свій літачок 

DSCN4580

Закінчивши роботу, діти вирушили на стадіон, щоб запустити свої літачки в синє небо 

DSCN4585

Хлопці ж випробовували свою гнучкість та витримку у грі «Твістер» 

DSCN4592

А також показали гарну спортивну форму на стадіоні, граючи у футбол.

DSCN4627

Довгоочікуваним сюрпризом для дітей стала конкурсно-розважальна програма та дискотека. День вдався насиченим цікавим й різноманітними подіями, від яких діти отримали заряд позитивних емоцій.

 

 Останнє оновлення на Неділя, 14 вересня 2014, 13:57
 
Copyright © 2012 by Jester.