Теплі осінні вихідні PDF Друк e-mail
Неділя, 14 вересня 2014, 13:46

Діти нашої школи дуже полюбляють вихідні. Нікуди не треба поспішати; після всіх буденних справ можна зайнятись чимось цікавеньким, а головне розважитись. В ці вихідні дні не нудьгував ніхто, тим паче цьому сприяла сама погода.Наша школа будь-якої пори року однаково гарна. А квіткові клумби так яскраво бринять чорнобривцями і ніби запрошують до діалогу.

DSCN4655

DSCN4658 DSCN4660

Сьогодні першокласники та діти підготовчого класу прогулялись чарівним шкільним подвір’ям, вклонилися красуням-берізкам, які ніби запросили їх до подорожі, дійшли до самої привабливої клумби, де широкими фігурними смугами зеленіє трава, а понад огорожею майорять чорнобривці. Вдихаючи неперевершений аромат квітів, діти розповідали вірші, пригадували, де ще бачили подібні квіти. Так милуючись дітлахи відпочивали.

Для тих, хто обожнює подорожі і звик до них за літо, сьогодні був особливий день.. Адже, що може бути більш романтичним, ніж прогулянка з друзями!Ну і нехай надворі вересень, проте сонце світить зовсім по-літньому, зігріваючи дітей своїми промінцями. Не прийшла ж іще пора холодної осені.

DSCN4648

А яка ж гарна зелень навколо інтернатського ставка… Дорогою зупинились на галявині із лікарським подорожником, поговорили про його цілющі властивості.

DSCN4644

Спочатку діти смакували печеним гарбузом, потім не втримались, щоб не намочити ніжки у тепленькій водичці!

DSCN4633

А ще звернули увагу, що у деяких людей ставлення до природи буває навіть жорстоке – коло ставка важко знайти місце, де б не  було розкидано безліч відходів, що нерідко спричиняють знищення лікарських рослин.

DSCN4639

Тож сьогодні діти боролися з варварським ставленням до природи – вони прибирали сміття на центральній зоні відпочинку. Думається, котрись із нечепур, який приїде відпочивати на чисто прибрану галявину коло ставка, не посміє порушувати порядок, красу і велич матінки-природи

DSCN4567

Дівчата вирішили поніжитися під теплим осіннім сонечком і влаштували пікнік: пекли картоплю на кострі; грали в  рухливі ігри та ділилися дівчачими таємницями.

DSCN4578

Малюки сьогодні не тільки розважались, а й займалися творчістю. Спочатку навчилися робити паперові літаки, а потім кожна дитина мала змогу пофантазувати й розфарбувати свій літачок

DSCN4580

Закінчивши роботу, діти вирушили на стадіон, щоб запустити свої літачки в синє небо

DSCN4585

Хлопці ж випробовували свою гнучкість та витримку у грі «Твістер»

DSCN4592

А також показали гарну спортивну форму на стадіоні, граючи у футбол.

DSCN4627

Довгоочікуваним сюрпризом для дітей стала конкурсно-розважальна програма та дискотека. День вдався насиченим цікавим й різноманітними подіями, від яких діти отримали заряд позитивних емоцій.

Останнє оновлення на Неділя, 14 вересня 2014, 13:57