Літній поцілунок PDF Друк e-mail
Неділя, 07 вересня 2014, 14:52

Ось і пролетіло наше любе тепле літечко. Здається все саме цікаве позаду. І кожен запам’ятав його по-своєму: хтось із дзвінкими піснями коло моря чи то у затінку за табором, хтось – коло ставочка із шашличком та цікавими іграми, а у когось, можливо, найкращі спогади пов’язані із романтичною зустріччю, чи то навіть із першим поцілунком. Адже поцілунок – то саме правдиве і зворушливе вираження почуттів. Тож сьогодні свій вихідний ми назвали «Літній поцілунок». Теплі поцілунки були висловлені у поведінці, малюнках, ставленні до оточуючих, компліментах. Словом, у всіх гарних спогадах, які прийшли кому в голову.

DSCN4536

Діти згадували приємні літні дні і розповідали дорослим про те, що запам’яталось і що принесло найбільшу насолоду та самі романтичні спогади.

DSCN4533  DSCN4532

Інші грали у ігри які стали улюбленими літньою порою.

DSCN4553

Море приємних вражень отримали від того, як дівчата прикрасили себе різнобарвними стрічками, назвавши їх теплими відголосками літа. Стрічки були на головах, таліях, навколо зап’ястя. Це так цікаво і весело!

DSCN4548 DSCN4543

А найменші учні малювати яскраві, сонячні, теплі малюнки.

Суботній теплий, сонячний суботній ранок весело зустрів вихованців нашої школи. Акція «Чисте довкілля» закликала всіх старшокласників до праці. Спортивний майданчик замайорів фарбами національного стягу України. Діти не лише гарно попрацювали, а й пройнялися духом патріотизму до нашої Батьківщини.

DSCN4414 DSCN4419

Малеча теж не сумувала. Веселі ігри, спів пташок, тепле повітря звеселяли наших дітлахів.

DSCN4405

Щоб підготувати дітей до самостійного життя за межами школи була проведена поїздка до міста в магазини, де діти мали змогу придбати все необхідне за власні гроші,чим і покращили собі настрій.

DSCN4407

Після полуденка на дітлахів чекав приємний сюрприз: 45 вихованців нашої школи були запрошені до цирку. Масу задоволення діти отримали від веселих клоунів, акробатів, жонглерів, силачів, верблюда, ведмедя, птахів, пітона, черепахи, крокодила тощо. Трішки стомлені, зголоднілі та з приємними враженнями діти повернулися до школи!

DSCN4425 DSCN4507

Тож сьогодні, як завжди було гомінко, шумно та весело на території школи.

Останнє оновлення на Неділя, 07 вересня 2014, 15:06