Клуб вихідного дня PDF Друк e-mail
Понеділок, 19 травня 2014, 07:51

«Працює Клуб вихідного дня», - ці слова щонеділі інтригують, приваблюють, бо діти знають, що сумувати чи нудьгувати навряд чи кому доведеться.

DSCN4164

DSCN4155

«Рух – то шифр нашого життя» - так говорив народний лікар Микола Касьян. «Ми не можемо вкорочувати собі життя мало рухаючись» - у цьому упевнена завуч школи Аблямєтова І.М., адже ігри на свіжому повітрі такі корисні для дітей. А отже, що дня левову долю часу дітлахи проводять на свіжому повітрі, жваво рухаючись. Мабуть тому і немає у нас гладких чи лінивих вихователів. Бо всидіти на місці з нашими дітьми просто неможливо.

DSCN4194

Ось ми на ділянках поливаємо молоденькі саджанці.

DSCN4146 DSCN4151

За годину – крокуємо з дихальною гімнастикою шкільним подвір’ям, помічаючи тим часом, що треба прибрати гілочки, котрі обламав вчорашній вітер.

DSCN4202

Невдовзі вирушаємо на заплановану прогулянку до лісосмуги, аби зібрати квіти акації. «Білої акації грони духмянії» (як у тій пісні) здатні не лише запаморочити голови, а і призводять до порядку роботу багатьох органів людини.

DSCN4210

До речі, в якості лікарської сировини використовують листя, кору, молоді бруньки. А ось настої із квітів цієї рослини лікують горло, грип, застуду. Тож хвороби, стережіться! Ми готові поборотися з вами. І знову ми поспішаємо, бо треба вчасно повернутись до школи, аби діти встигли з’їсти смачний та поживний обід.

DSC06694

Відпочивши, приступаємо до інтелектуальної гри «Колодязь знань», яка стала перевіркою певних знань дітей. Та «Колодязь знань» виявився невичерпним, тож вирішили продовжувати цю гру наступних вихідних.

DSC06660

Заморені, замріяні та щасливі діти засинають у свої тепленьких ліжечках, а мама-вихователька із ніжністю поправляє подушечки та ковдри. На добраніч, рідненькі!

DSCN4104 DSCN4106

Веселі старти " Малючки - здоров'ячки". Весело, та дружньо пройшли естафетні змагання з предметами. Виховною метою цього заходу було: довести дітям що рух - це здоров'я та життя.

DSCN4130

Змагання з рибної ловлі. Поблизу нашої школи знаходиться гарний ставочок. ДІти ледве дочекавшись тепла з великим задоволенням у супроводі дорослих ходять на рибалку. Ось і сьогодні  відбувся турнір з рибної ловлі, де діти змогли показати свої рибацькі вміння.

Останнє оновлення на Понеділок, 19 травня 2014, 08:06