Поминальна неділя PDF Друк e-mail
Неділя, 27 квітня 2014, 13:50

Гарненьку квіточку із шкільного зеленого куточка усі ми знали під назвою «Капризка». Та сьогодні Явтушенко Л. знайшла у книзі про квіти справжню назву цієї красуні – бальзамін. Інформацію, котру дізнались від Люди діти, зацікавила і дорослих: ця квітка дуже чутлива до нестатку вологи. Тепер і на прямі сонячні промені ми не поставимо цю квітку, бо знаємо –  хоч і любить вона яскраве освітлення, та погано почувається влітку на вікні – втрачає листя, бутони, стає блідоною і сухою.

DSCN3526

Другий тиждень після Великодння – чи то поминальний тиждень – відмічає кожна родина. Тож сьогодні наші дітлахи також (деякі вперше, інші як і щороку) поминали своїх покійних родичів. Кожен отримав поминальний пакуночок та згадав добрим словом тих, кого немає з нами поруч у цьому світі. Гадаємо, могилки їх родичів ніколи не заростуть бур’яном та байдужістю.

DSCN3521

26 квітня до нас в школу приїджали Автомайдановці за єдніть України, провели багато різних конкурсів та подарували символічні подарунки.

DSCN3473

DSCN3483