Вербна неділя PDF Друк e-mail
Понеділок, 14 квітня 2014, 11:40

Хоч і сіє від самого ранку малесенький дощик і не радують особливим теплом ці мінливі весняні деньочки, проте вони все рівно такі довгоочікувані. Підлітки полюбляють жваво дискутувати, смакуючи цілющими чайними напоями. А говорили сьогодні про громадянські шлюби. Кожен висловив свою думку щодо «сім’ї без штампів», адже це у наш час – не рідкість. На думку одних громадянський шлюб – це підготовка до реєстрації щлюбу, а інші упевненні, що ніякий штамп у паспорті не втримає двох людей, якщо поміж ними немає кохання. «Головне для молодої сім’ї – взаєморозуміння!» - вирішили всі разом.

P3232261

Від цілющого чаю та запальної бесіди діти відчули себе повними сил та енергії. Тож денний відпочинок продовжили у тренажерному залі, де підтримали бадьорість свого духу і тіла, отримавши заряд сили для майбутніх трудових буднів.

Тим часом малюки також не нудьгували. Спочатку, вперше в житті, їх била вихователька, а вони верещали від несподіванки і веселощів, повторюючи примовляння: «Не я б’ю, верба б’є…» DSCN3098

І саме сьогодні, у цей Великий вербний день, хотілося особливої радості та душевного спокою. Тому дітей – нульовичків старшокласники запросили на гостину до сонячної галявини. Цього дня тут панував колір добра, тепла, сонця, спокою – жовтий колір. Вітя Чулков та Люда Явтушенко у ролі жовтих чоловічків запропонували дітям назвати всі їм відомі речі жовтого кольору.

DSC06418

Спалахнула свічечка жовтим кольором.

Підійдіть, погрійтеся, кому холодно…

DSC06450

Стрічка взаєморозуміння об’єднала всіх присутніх у тісне коло дружби.

DSC06457

А як же таке веселе свято всидіти на місці! Ніженьки дівчат самі попросились до танцю.

DSC06467

Жовті чоловічки, зробивши посвяту хлопчиків у сонячні промінчики, наказали їм: «Присягніться бути добрими і слухняними та зігрівайте своїм теплом і турботою дівчаток!»

DSC06482

І наостанок кожен отримав у подарунок жовтий олівець. Діти негайно взялись до роботи – хтось зобразив на своєму листочку місяць, інший яблучко, зірочку, колобка… Тай найголовніше, що тепло і доброту, отримані цього святкового дня вони понесуть у повсякденне життя.

Останнє оновлення на Понеділок, 14 квітня 2014, 11:47