Головне меню

Опитування

Що ви найбільше хотіли би бачити на шкільному сайті?
 

АвторизаціяПереклад сайту

Русский языкEnglish

Хто на сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

Інформація

Вербна неділя PDF Друк e-mail
Написав Makcim   
Понеділок, 14 квітня 2014, 11:40

Хоч і сіє від самого ранку малесенький дощик і не радують особливим теплом ці мінливі весняні деньочки, проте вони все рівно такі довгоочікувані. Підлітки полюбляють жваво дискутувати, смакуючи цілющими чайними напоями. А говорили сьогодні про громадянські шлюби. Кожен висловив свою думку щодо «сім’ї без штампів», адже це у наш час – не рідкість. На думку одних громадянський шлюб – це підготовка до реєстрації щлюбу, а інші упевненні, що ніякий штамп у паспорті не втримає двох людей, якщо поміж ними немає кохання. «Головне для молодої сім’ї – взаєморозуміння!» - вирішили всі разом.

P3232261

Від цілющого чаю та запальної бесіди діти відчули себе повними сил та енергії. Тож денний відпочинок продовжили у тренажерному залі, де підтримали бадьорість свого духу і тіла, отримавши заряд сили для майбутніх трудових буднів.

Тим часом малюки також не нудьгували. Спочатку, вперше в житті, їх била вихователька, а вони верещали від несподіванки і веселощів, повторюючи примовляння: «Не я б’ю, верба б’є…» DSCN3098

І саме сьогодні, у цей Великий вербний день, хотілося особливої радості та душевного спокою. Тому дітей – нульовичків старшокласники запросили на гостину до сонячної галявини. Цього дня тут панував колір добра, тепла, сонця, спокою – жовтий колір. Вітя Чулков та Люда Явтушенко у ролі жовтих чоловічків запропонували дітям назвати всі їм відомі речі жовтого кольору.

DSC06418

Спалахнула свічечка жовтим кольором.

Підійдіть, погрійтеся, кому холодно…

DSC06450

Стрічка взаєморозуміння об’єднала всіх присутніх у тісне коло дружби.

DSC06457

А як же таке веселе свято всидіти на місці! Ніженьки дівчат самі попросились до танцю.

DSC06467

Жовті чоловічки, зробивши посвяту хлопчиків у сонячні промінчики, наказали їм: «Присягніться бути добрими і слухняними та зігрівайте своїм теплом і турботою дівчаток!»

DSC06482

І наостанок кожен отримав у подарунок жовтий олівець. Діти негайно взялись до роботи – хтось зобразив на своєму листочку місяць, інший яблучко, зірочку, колобка… Тай найголовніше, що тепло і доброту, отримані цього святкового дня вони понесуть у повсякденне життя.    

Останнє оновлення на Понеділок, 14 квітня 2014, 11:47
 
Copyright © 2012 by Jester.