Зимовий недільний відпочинок PDF Друк e-mail
Неділя, 29 грудня 2013, 13:41

Окраса нашої школи - її діти. Тож дорослі намагаються створити тут затишок та гарний настрій кожного дня. І цієї неділі не виняткогм стало заняття у творчій майстерні "Фабрика новорічних іграшок". На ньому діти виготовили велетня-сніговика.

DSC05724

І хоч останні грудневі деньки не балують нас сніговими завіями, та сніговичок із вати, який ніколи не розтане, не менше порадував оточуючих.

Дітям було весело і цікаво. Та раптом найменший хлопчик Ігор розплакався і сказав "Хочу до мами". Довелося негайно з'явитися Добрячку-їжачку, який приніс кожному із сиріток веселу оповідку із заздалегіть приготовлені подаруночки з горішками.

DSC05721

Сльози хлопчика негайно висохли, бо він був дуже зайнятий розлузуванням подаруночків із лісу.

DSC05728

Поки деякі діти грали в цікаві ігри за комп'ютерами,

IMG 20131229 101735

старшокласники  вирушили в похід, організований Копасовим О.М. Прогулялися, відпочили, намилувалися зимовою лісосмугою, заслухалися співом одинокої пташки,