Добрий Сніговик PDF Друк e-mail
Четвер, 03 січня 2019, 08:39

Чарівне новорічне свято в школі продовжується. 1 січня в другій половині дня учні зустрілися з добрим Сніговиком.

Свято розпочалося читанням віршів про зиму.Весело й завзято грали діти в рухливу гру "Сніговий намет".

Не легко було дітворі відібрати у веселого Сніговика сніжку, а потім Свинку.

Дві команди учнів брали участь у конкурсі "Склади сніговика", з різних геометричних фігур. Звертали увагу, яка команда складе швидше та краще.

DSC 0004 DSC 0006

Новою незвичайною жартівливою грою для дітей був "Грецький хокей". Використані були звичайні швабри і мокра ганчірка. Перемогла та команда, чиї гравці більш настирливі й активніше забивали гончірку-шайбу під ніжки стільця супротивника.

А потім учні каталися на санчатах та грали в сніжки. Вечір видався чудовим! З червоними щічками, веселі та щасливі повернулися вихованці до спального корпусу.

Останнє оновлення на Четвер, 03 січня 2019, 10:31