Клуб вихідного дня
Недільний вихідний PDF Друк e-mail
Середа, 22 листопада 2017, 15:53

Професій знаєм ми чимало:
шахтар, геолог, вчитель і пілот
Творець віршів, і майстер по металу.
Прекрасні всі, найкраща ж – хлібороб.

З давніх-давен Україна славилася добрими та працьовитими людьми. Завдяки «золотим рукам» та мудрості аграріїв живе наша українська нива. З року в рік, в третю неділю листопада, у всієї нашої країни є гарна можливість відсвяткувати День працівників сільського господарства.19 листопада для учнів 3-4 класів була проведена інформаційно-пізнавальна година "Вони працюють на землі".Діти дізналися багато цікавого про професії, переглянули яскраві ілюстрації та намалювали гарні ілюстрації

eWhXga74fDoz-FKMM9N2fw

Останнє оновлення на П'ятниця, 24 листопада 2017, 14:06

Вихідний день PDF Друк e-mail
Понеділок, 13 листопада 2017, 10:01

Досить жваво , творчо та весело діти провели свій вихідний день.

A d-m3jeb00kMdnXORp kM

Із захопленням молодші дітлахи грали в дидактичну гру на спортивну тему "Кому це належить". Найактивнішими були Шульженко Артем, Яглинський Олександр. Наввипередки діти відповідали на запитання з малюнками. Багато бажаючих було грати в настільний теніс та бадмінтон. Деякі діти грали досить уміло, удосконалюючи свої навички, інші тільки вчилися. Огли Максим та Кірнос Андрій вправно працювали на боксерській груші.

Останнє оновлення на П'ятниця, 17 листопада 2017, 09:37

Суботній вихідний PDF Друк e-mail
Субота, 11 листопада 2017, 18:28

Чарівний папір

Саморобка, наче диво –

Кольорова і красива!

Оживає світ тваринок

Із сторінок і картинок.

Роздивись папір чарівний,

Вирізай, згортай, вирівнюй

І майструй з усіх сторінок

Дружелюбний світ тваринок!

Набір саморобок ідеально підходить для дитячої творчості. З таким набором дитина повторить відтінки кольорів, зможе легко згинати і вирізати деталі, працювати з клеєм. У результаті елементарних дій сьогодні ми отримали симпатичних друзів - тваринок, яких можна подарувати близьким або прикрасити кімнату та величезне задоволення від творчої роботи.

DSC 0915 DSC 0916

Останнє оновлення на Субота, 11 листопада 2017, 18:52

Осінній колаж PDF Друк e-mail
Понеділок, 06 листопада 2017, 13:45

Осінь

Давно вже попрощали нас

З-під неба журавлі,

Пташки замовкли у гаях,

І втихло на землі .

Припали квіти до землі,

Туман наліг кругом,

Ще день,ще два, і всі поля

Заснуть глибоким сном

Воробкевич Сидір

Осінь. Спочатку вона пишна, золота й сонячна, а потім сумна, дощова, холодна. Восени красиво. Листя на деревах постійно змінює колір, а згодом зовсім спадає на землю, вистилаючи її м’яким килимом. У середині осені з’являється чарівний острівець тепла й сонячної погоди, який називається бабиним літом. Його особлива прикраса – сріблясте, тонке мереживо павутини¸ що блищить у кожному кутку. 5 листопада учні старших класів: Олейникова Ю. ( 8 А ), Істоміна В.( 9 – А), Гремякін К.( 10),Севастьянов О. ( 10 ), Терещенко В. ( 8 – Б) разом з вихователями Копасовим О.М. та Маісеєвою Т.М. відобразили осіннє вбрання природи в колаж  «На одинці із осінню». Діти молодших класів Старушко І. ( 1 – б), Димов В. ( 3- А), Димов Б. ( 1- Б), Кальчев М.( 1- А), Манциленко Д. ( 1 – А) доповнили його осінніми розфарбовками та зібраними гарними листочками з різних дерев та кущів. Учням дуже сподобалась колективна робота, тому що осінь – це друга весна, коли кожен листочок, то є квітка і вони відтворили це у своїх роботах.

Останнє оновлення на Вівторок, 07 листопада 2017, 08:53

Останній день канікул PDF Друк e-mail
Понеділок, 06 листопада 2017, 12:54

Осінні канікули завершились. І останній день був не менш цікавим, ніж попередні, а також ще й сповнений приємними сюрпризами.

ImluXQTJHoA rntZvSHb- 0

У першій половині дня дітвора брала участь у турнірі «Загадки природи». Найактивнішими були Зайцев Артем, Димова Вікторія, Кальчев Микола.

Останнє оновлення на Вівторок, 07 листопада 2017, 08:56

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>