Тиждень довкілля PDF Друк e-mail
Написав Alyona
П'ятниця, 14 квітня 2017, 16:53

Екологічне виховання молодого покоління сьогодні є надзвичайно актуальним. Істинне призначення людини – бути органічною частиною природи, жити та діяти за її законами. Тому одним із завдань нашої школи є виховання в кожного учня свідомого ставлення до природи, почуття відповідальності за довкілля як загальнолюдську цінність.
З метою поліпшення благоустрою та санітарного стану навколишнього середовища було проведено ряд заходів до Дня довкілля.
Заходи проводилися згідно плану.

Були впорядковані, приведені до належного естетичного та санітарного стану шкільні території, спортивні майданчики, приставкова територія. В заходах брали участь учні 1-10 класів та педагогічний колектив.
Зі старшокласників найкраще працювали Левицький Тимур, Закарлюка Юлія, Рєзніков Володимир, Мільков Ігор, Павлова Анастасія, Влаєва Діана, Гордієнко Анастасія, Панич Андрій, Рябко Сергій.
А малючки усі працювали завзято, добросовісно і з великим задоволенням.

P70413-155822 image 2

image 1 image