Суспільно-корисні справи
Допоможи ожити канаві PDF Друк e-mail
Понеділок, 30 квітня 2018, 07:18

Як в давні часи, так в наші дні природа була і є головною цінністю людства. Чи завжди ми бережно користуємося цим багатством? Ні, не завжди. Люди часто забувають, що є лише частиною природи. І дуже добре, що учні нашої школи розуміють, що якщо буде погано природі - буде погано і людині. Тому учні 5-10 класів прийняли участь в трудовій акції "Допоможи ожити канаві". Вихованці прочистили канаву позаду школи. Щоб допомогти природі про неї дбати.

Останнє оновлення на Понеділок, 30 квітня 2018, 22:08

"Ліси майбутнього" PDF Друк e-mail
Понеділок, 16 квітня 2018, 12:12

Сьогодні, 16 квітня, учням старших класів нашої школи випала нагода взяти участь в акції " Ліси майбутнього". Десять тисяч саджанців акації посадили учні у лісосмузі як їхати до селища Зелене. Недаремно в народі говорять, що зрубав дерево - посади ліс. Адже потрібно 20 - 25 років для того, щоб молоді акації виросли і стали справжніми красенями. А сьогоднішній день став справжнім уроком - не рубати дерева, а краще насаджувати й берегти нашу матінку-природу. Всі діти працювали, але найкращими садівниками були: Зимогляд Яна, Ноздріна Віра, Цуркан Костянтин, Роман Максим, Омельяненко Микола, Батрак Галина, Рахімкулов Павло, Яровіков Максим, Коробка Діана, Містеревич Оля, Кім Анастасія.

Останнє оновлення на Четвер, 19 квітня 2018, 20:32

Тиждень довкілля PDF Друк e-mail
Написав Alyona
П'ятниця, 14 квітня 2017, 16:53

Екологічне виховання молодого покоління сьогодні є надзвичайно актуальним. Істинне призначення людини – бути органічною частиною природи, жити та діяти за її законами. Тому одним із завдань нашої школи є виховання в кожного учня свідомого ставлення до природи, почуття відповідальності за довкілля як загальнолюдську цінність.
З метою поліпшення благоустрою та санітарного стану навколишнього середовища було проведено ряд заходів до Дня довкілля.
Заходи проводилися згідно плану.

Були впорядковані, приведені до належного естетичного та санітарного стану шкільні території, спортивні майданчики, приставкова територія. В заходах брали участь учні 1-10 класів та педагогічний колектив.
Зі старшокласників найкраще працювали Левицький Тимур, Закарлюка Юлія, Рєзніков Володимир, Мільков Ігор, Павлова Анастасія, Влаєва Діана, Гордієнко Анастасія, Панич Андрій, Рябко Сергій.
А малючки усі працювали завзято, добросовісно і з великим задоволенням.

P70413-155822 image 2

Останнє оновлення на П'ятниця, 14 квітня 2017, 17:56

Добро жменями PDF Друк e-mail
Четвер, 08 грудня 2016, 10:59

В межах акції "Добро жменями" ми зібрали 4794 пластикових кришечок. Найактивнішими класами виявилися 7-А клас, який зібрав 1285 штук, 5 клас - 1070 штук, 2-А клас - 542 штуки. Найбільшу кількість кришичок зібрали Кікта Катя (3-А клас), Кікта Микита (5 клас), Рибка Ліза і Дяченко Карина (7-А клас). Ми зробили велику добру справу, яку будемо продовжувати і надалі.

«Добро жменями. Запоріжжя» PDF Друк e-mail
Середа, 09 листопада 2016, 13:22

Колектив нашої школи підтримує важливу і необхідну акцію «Добро жменями. Запоріжжя», яку проводить молодіжна організація  «Небо без кордонів» і продовжує збір пластикових кришок. На сьогоднішній день найбільшу кількість кришечок зібрали учні і педагоги 9-Б (265 шт.), 5-А (150 шт.), 2-А (127 шт.) класів. Закликаємо усіх зробити свій внесок у протезування воїнів АТО.

Останнє оновлення на Середа, 09 листопада 2016, 13:24

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>