Суспільно-корисні справи
Тиждень довкілля PDF Друк e-mail
П'ятниця, 14 квітня 2017, 16:53

Екологічне виховання молодого покоління сьогодні є надзвичайно актуальним. Істинне призначення людини – бути органічною частиною природи, жити та діяти за її законами. Тому одним із завдань нашої школи є виховання в кожного учня свідомого ставлення до природи, почуття відповідальності за довкілля як загальнолюдську цінність.
З метою поліпшення благоустрою та санітарного стану навколишнього середовища було проведено ряд заходів до Дня довкілля.
Заходи проводилися згідно плану.

Були впорядковані, приведені до належного естетичного та санітарного стану шкільні території, спортивні майданчики, приставкова територія. В заходах брали участь учні 1-10 класів та педагогічний колектив.
Зі старшокласників найкраще працювали Левицький Тимур, Закарлюка Юлія, Рєзніков Володимир, Мільков Ігор, Павлова Анастасія, Влаєва Діана, Гордієнко Анастасія, Панич Андрій, Рябко Сергій.
А малючки усі працювали завзято, добросовісно і з великим задоволенням.

P70413-155822 image 2

Останнє оновлення на П'ятниця, 14 квітня 2017, 17:56

Добро жменями PDF Друк e-mail
Четвер, 08 грудня 2016, 10:59

В межах акції "Добро жменями" ми зібрали 4794 пластикових кришечок. Найактивнішими класами виявилися 7-А клас, який зібрав 1285 штук, 5 клас - 1070 штук, 2-А клас - 542 штуки. Найбільшу кількість кришичок зібрали Кікта Катя (3-А клас), Кікта Микита (5 клас), Рибка Ліза і Дяченко Карина (7-А клас). Ми зробили велику добру справу, яку будемо продовжувати і надалі.

«Добро жменями. Запоріжжя» PDF Друк e-mail
Середа, 09 листопада 2016, 13:22

Колектив нашої школи підтримує важливу і необхідну акцію «Добро жменями. Запоріжжя», яку проводить молодіжна організація  «Небо без кордонів» і продовжує збір пластикових кришок. На сьогоднішній день найбільшу кількість кришечок зібрали учні і педагоги 9-Б (265 шт.), 5-А (150 шт.), 2-А (127 шт.) класів. Закликаємо усіх зробити свій внесок у протезування воїнів АТО.

Останнє оновлення на Середа, 09 листопада 2016, 13:24

Трудовий десант PDF Друк e-mail
Понеділок, 11 травня 2015, 10:28

Користуючись вільним часом, подарованим святковими вихідними, старшокласники прийняли участь у акціях "Чисте довкілля" та "Допоможи людям похилого віку". Чулков Віктор із задоволенням займався своєю улюбленою справою - допомагав по господарству пенсіонерці Оленець Ользі Семенівні, яка завжди зустрічає хлопця як рідного.

Люх Саша і Доля Артур допомогли Пугач В.І.. Тим часом Іван С. та Вова Ш. прийшли на підтримку до Карпій Т. М.

А шкільні клумби та ділянки коло ряду берізок знову сяють чистотою, ніби на Великдень.

Молодці наші дітки: вони уміють і весело відпочивати й дружно працювати.

DSC08663 DSC08667

DSC08672 DSC08673

Останнє оновлення на Понеділок, 11 травня 2015, 11:16

Суботник PDF Друк e-mail
П'ятниця, 24 квітня 2015, 11:36

Кожна українська родина перед травневими святами прибирає свою садибу. Ось і наша дружна шкільна родина вийшла на суботник. А так як територія у нас не маленька, то кожному жителю дитячої країни знайшлася справа. Малюки збирали сміття на ігрових майданчиках. Трішки старші прибрали біля ставка, бо вже стало традицією на травневі вихідні пекти тут картоплю та варити смачнющу юшку. Учні середніх та старших класів очистили від сміття та гілок обочини дороги, що веде до школи. Дівчатка 8 класу засіяли шкільні клумби різними квітами, які з весни по пізню осінь будуть милувати око. А працівники школи вибілували всі дерева та бардюри. Хлопці 9 та 10 класу навантажували, а шкільний трактор без упинку вивозив зібране сміття. А потім всі разом раділи, милуючись чистотою та затишком прибраної домівки.

18   15

5   21