Справа твого життя PDF Друк e-mail
П'ятниця, 02 грудня 2016, 11:48

Доріг на світі є багато.

Але яку б ти не обрав,

Хотів би я тобі сказати,

Щоб все життя ти пам'ятав:

"Іди в країну Знань охоче,

Працюй, твори і пізнавай.

Тоді дума твоя захоче

Розкрить для тебе справжній рай.

Іди вперед і підкоряй вершину.

Нехай почнеться мрій політ

В щасливу, світлую годину!"

DSC03456 DSC03458

30 листопада з учнями 6-А класу була проведена виховна година з профорієнтації. Підготувала та провела захід вихователь Салівон І.В. У житті кожного є момент, коли необхідно прийняти для себе одне з найголовніших рішень - вибрати справу до душі, за покликанням, тобто професію.

DSC03461 DSC03475

Тому метою виховної години було формування в учнів свідомого ставлення до вибору професії; розширення знань про типи професій; виховання свідомого ставлення до навчання, розуміння його необхідності в житті людина. Протягом місячника профорієнтації учнів приймали участь в конкурсах малюнків, бесідах, вікторинах. Безпосередньо на виховній годині, діти закріпили свої знання під час ігор: "Інтерв'ю", "Продовж далі", "Бліц-турнір".

DSC03463 DSC03467

Як каже народна мудрість: "Навчання - світило, а невчення - пітьма". Тож для досягнення своєї мрії, треба перш за все наполегливо і систематично трудитися, робити все вчасно та якісно на уроках. І це продемонстрували в своїй сценкі мініатюрі учні Сидоренко Ігор та Жданов Дмитро.

DSC03479

Розподіл професій на погані й хороші, цікаві та не цікаві, легкі й важкі - помилковий. Яка професія найважливіша? Всі професії важливі, всі професії потрібні!

Останнє оновлення на П'ятниця, 02 грудня 2016, 12:06