Головне меню

Опитування

Що ви найбільше хотіли би бачити на шкільному сайті?
 

АвторизаціяПереклад сайту

Русский языкEnglish

Хто на сайті

На даний момент 111 гостей на сайті

Інформація

Справа твого життя PDF Друк e-mail
Написав Makcim   
П'ятниця, 02 грудня 2016, 11:48

Доріг на світі є багато.

Але яку б ти не обрав,

Хотів би я тобі сказати,

Щоб все життя ти пам'ятав:

"Іди в країну Знань охоче,

Працюй, твори і пізнавай.

Тоді дума твоя захоче

Розкрить для тебе справжній рай.

Іди вперед і підкоряй вершину.

Нехай почнеться мрій політ

В щасливу, світлую годину!"

DSC03456 DSC03458

30 листопада з учнями 6-А класу була проведена виховна година з профорієнтації. Підготувала та провела захід вихователь Салівон І.В. У житті кожного є момент, коли необхідно прийняти для себе одне з найголовніших рішень - вибрати справу до душі, за покликанням, тобто професію.

DSC03461 DSC03475

Тому метою виховної години було формування в учнів свідомого ставлення до вибору професії; розширення знань про типи професій; виховання свідомого ставлення до навчання, розуміння його необхідності в житті людина. Протягом місячника профорієнтації учнів приймали участь в конкурсах малюнків, бесідах, вікторинах. Безпосередньо на виховній годині, діти закріпили свої знання під час ігор: "Інтерв'ю", "Продовж далі", "Бліц-турнір". 

DSC03463 DSC03467

Як каже народна мудрість: "Навчання - світило, а невчення - пітьма". Тож для досягнення своєї мрії, треба перш за все наполегливо і систематично трудитися, робити все вчасно та якісно на уроках. І це продемонстрували в своїй сценкі мініатюрі учні Сидоренко Ігор та Жданов Дмитро.

DSC03479

Розподіл професій на погані й хороші, цікаві та не цікаві, легкі й важкі - помилковий. Яка професія найважливіша? Всі професії важливі, всі професії потрібні!

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 02 грудня 2016, 12:06
 
Copyright © 2012 by Jester.