Гуляйпільський районий центр зайнятості PDF Друк e-mail
Четвер, 27 вересня 2018, 15:45

25 весерня у нашій школі відбулася зустріч представників районного центру зайнятості з учнями старших класів.

Шеф-кухар ресторану "Лідія" Поддубова М.В. розповіла про свою професію та показала як швидко можна прикрасити стіл різними овочами.

Старша медсестра КЗ " Гуляйпільського центру первинної медико-санітарної допомоги" ГМР Лазоренко О.О. наголосила дітям на тому, що грамотна медична сестра - це запорука організованої роботи лікаря.

Прохоренко Л.В. та Кошова О.В. показали презентації та відеоролики про цікавий світ професій :будівельника, столяра, агронома, автомеханіка. В кінці зустрічі з дітьми було проведено тестування, після якого вони визначили свою перевагу до певної професії.

Такі зустрічі дуже важливі й повчальні для дітей, адже це дає можливість визначити майбутню професію.

Останнє оновлення на П'ятниця, 28 вересня 2018, 09:50