Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності PDF Друк e-mail
Понеділок, 19 листопада 2018, 16:01

У наш складний час особливо підвищується роль освіти дітей у підготовці до самостійного життя, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується.  Дуже важливо озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я. У рамках тижня пройшли різноманітні заходи, основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація  основних правил безпечної життєдіяльності;  розвиток  в учнів життєвих навичок, що мають важливе значення для безпеки повсякденного життя; виховування  гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду; вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти.

DSC 0340 DSC 0348

Останнє оновлення на Понеділок, 19 листопада 2018, 16:04