Всесвітній день дитини PDF Друк e-mail
Четвер, 23 листопада 2017, 10:58

У школі проходять різноманітні заходи та благодійні акції на користь дітей. 20 листопада нашими педагогами проведено правовий відео-урок «Мої права – мої обов’язки». Мета заходу полягала в тому, щоб сприяти формуванню правової культури школярів через ознайомлення з правами та свободами, викладеними в Конвенції про права дитини та прищепити усвідомлення того, що немає прав без обов’язків, а обов’язків – без прав. Продовжено захід конкурсом з розфарбовування розмальовок. Школярам потрібно було відповісти, яке право, визначене Конвенцією, було порушено казковим героєм або стосовно нього.Â Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства. І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки майбутнє нашої країни, а й майбутнє всього нашого світу.

DSC 0983 DSC 0988

Останнє оновлення на Четвер, 23 листопада 2017, 11:04