Головне меню

Опитування

Що ви найбільше хотіли би бачити на шкільному сайті?
 

АвторизаціяПереклад сайту

Русский языкEnglish

Хто на сайті

На даний момент 30 гостей на сайті

Інформація

Батьківщина починається з родини PDF Друк e-mail
Написав Alyona   
Середа, 01 листопада 2017, 13:03

Сьогодні  вчителі  Столяренко А.І та Скрипак Л.О. зібрали учнів за круглим столом, щоб поговорити на тему «Батьківщина починається з родини».

Учні старших класів накрили солодкий  стіл та запросили на чаювання наймолодших мешканців шкільної родини, учнів підготовчого та першого класів.

Із слів учителя розпочалася бесіда, що кожна людина має свій дім, де вона народилася і виросла. Але у всіх нас одна спільна земля – наша квітуча Україна.
А й справді, з чого починається Батьківща?

Старшокласники розповідали, що Україна починається з перших й, на їх думку, найприємніших спогадів дитинства: з лагідної пісні матері, її теплих, ласкавих рук, відчуття любові та захищеності. А ще з теплого молока й веселої посмішки тата. І світ навкруги такий великий, цікавий і невідомий.

Але у кожної  дитини, яка залишилась на канікулах у школі  домівка саме тут, у стінах рідного інтернату,  хоча кожен мріє про посмішку та тепло рук рідної  матусі. Незважаючи на те, що діти опинилися в особливих життєвих обставинах, вони не засмучуються, а навпаки згуртовуються в єдину шкільну родину, де вчаться організовувати родинні свята, допомагати малюкам, ділитися солодощами та турбуватися про літніх людей.

Кожен із старшокласників  розповідав про те,  якою він бачить свою майбутню сім’ю. Всі вони сказали, що  ніколи не покинуть своїх дітей, а будуть любити їх та піклуватися.

А ми, дорослі,  маємо надію, що так і буде, та в майбутньому з цих дітей виростуть люблячі й турботливі батьки.

На кінець хочеться подякувати мамі  нашої  учениці  Кіяшко Ілоні  за солодощі, які вона приготувала та передала  дітям, що залишилися на канікулах у школі.

IMG 0485 IMG 0487

IMG 0483 IMG 0489

Останнє оновлення на Середа, 01 листопада 2017, 13:31
 
Copyright © 2012 by Jester.