Головне меню

Опитування

Що ви найбільше хотіли би бачити на шкільному сайті?
 

АвторизаціяПереклад сайту

Русский языкEnglish

Хто на сайті

На даний момент 10 гостей на сайті

Інформація

П'ять кроків до кохання PDF Друк e-mail
Написав Makcim   
Понеділок, 17 лютого 2014, 13:35

 

"П'ять кроків до кохання" таку класну годину для учнів старших класів організували педагоги школи разом з бібліотекарем.

DSC00680

Ця тема продовжує тривожти, хвилювати людські душі, бо напевно належить до вічних тем. На початку зустрічі усі присутні із захопленням слухали легенду про виникнення свята, Дня Святого Валентина, і ще раз переконалися, що любов здатна творити неймовірні речі: зцілювати, окриляти, дарувати радість, впевненість у собі.

DSC00671

Все що є в нашому житті починається з любові ці слова, учасники свята, підтвердили уривками з віршів українських та зарубіжних поетів, висловами письменників, митців, різних епох.

DSC00673

Бажання кохати і бути коханими намагалися пробудити в учнях організатори заходу, про взаємини між юнаком і дівчиною, про те, як пізнати своє щастя, говорили за круглим столом. Не обійшлося свято і без веселих конкурсів та розваг. З інтересом учні переглянули музичний відеоролик, цікавою була інформація про те, як святкують День Закоханих в різних куточках світу. Зрештою любов усеосяжна і не обмежується лише почуттям до людини, яка подобається.

DSC00688

На завершення свята всі присутні пригощалися солодощами, пили чай. То ж маємо надію , що усі хто був на святі, отримали гарний настрій, позитивні емоції.

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 25 березня 2014, 13:42
 
Copyright © 2012 by Jester.