П'ять кроків до кохання PDF Друк e-mail
Понеділок, 17 лютого 2014, 13:35

"П'ять кроків до кохання" таку класну годину для учнів старших класів організували педагоги школи разом з бібліотекарем.

DSC00680

Ця тема продовжує тривожти, хвилювати людські душі, бо напевно належить до вічних тем. На початку зустрічі усі присутні із захопленням слухали легенду про виникнення свята, Дня Святого Валентина, і ще раз переконалися, що любов здатна творити неймовірні речі: зцілювати, окриляти, дарувати радість, впевненість у собі.

DSC00671

Все що є в нашому житті починається з любові ці слова, учасники свята, підтвердили уривками з віршів українських та зарубіжних поетів, висловами письменників, митців, різних епох.

DSC00673

Бажання кохати і бути коханими намагалися пробудити в учнях організатори заходу, про взаємини між юнаком і дівчиною, про те, як пізнати своє щастя, говорили за круглим столом. Не обійшлося свято і без веселих конкурсів та розваг. З інтересом учні переглянули музичний відеоролик, цікавою була інформація про те, як святкують День Закоханих в різних куточках світу. Зрештою любов усеосяжна і не обмежується лише почуттям до людини, яка подобається.

DSC00688

На завершення свята всі присутні пригощалися солодощами, пили чай. То ж маємо надію , що усі хто був на святі, отримали гарний настрій, позитивні емоції.

Останнє оновлення на Вівторок, 25 березня 2014, 13:42