Урок безпеки PDF Друк e-mail
Написав Alyona
Середа, 30 січня 2013, 16:55

30.01.13 р. у З-А класі  вихователь Надія Анатоліївна Бальсанко провела урок безпеки у вигляді презентації  в компютерному класі.

Метою заходу було розширення знань дітей про правила поведінки з електроприладами і як загасити вогонь, що виник в наслідок короткого замикання електромережі, розвивати навички і вміння користування електроприладами

alt

Людина поставила собі на службу силу електрики. Але окрім благ, які приносить електрики, вона є джерелом високої небезпеки

alt

В ході заходу діти закріпили правила, яких треба дотримуватись при користуванні електроприладами. Переглянула слад-шоу та мультфільм.

alt

Учні були активними: розгадували загадки, змагались в читанні скоромовок, декламували вірші.

Захід був цікавим і корисним.

Останнє оновлення на Середа, 24 квітня 2013, 14:39