Стоп - булінг PDF Друк e-mail
Середа, 06 лютого 2019, 15:50

Сьогодні серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми один до одного. Останніми роками визнано поширення такого явища, як шкільний булінг.

Тому з метою попередження жорстокості серед молоді, профілактики злочинів та правопорушень в учнівському середовищі 6 лютого вчителем історії та правознавства Зуйченко М. І., педагогом-організатором Животовською О.О., учителями молодших класів були проведені інформаційно-профілактичні заходи для учнів школи на тему «Стоп - булінг».

Метою заходів було ознайомлення вихованців з поняттям булінгу, його видами та проявами, розвиток навичок конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного спілкування і ставлення один до одного. Вся інформація супроводжувалася переглядом відеороликів, слайдів про моделі фізичного та психологічного булінгу. Участь у профілактичному заході взяли учні 2-4х, 6, 8-х, 9-х класів та учні, схильні до агресії. Під час заняття діти ознайомилися з поняттям, формами, структурою булінгу, моделлю відповідальної та безпечної поведінки.

DSC 0474 DSC 0477

Останнє оновлення на Четвер, 07 лютого 2019, 16:15