Виховні години

Скорботи полум'я священне-

То свічка пам'яті горить

За всіх безвинно убієнних

І лише зараз ми з болем у серці говоримо про генофонд українського народу, непоправно підірваний штучним голодомором 1932-1933 років. Вони могли б бути серед нас - ненароджені діти і діти ненароджених дітей... В могилу пішли найкращі і понесли найкоштовніше, що є у нації - гени розуму, милосердя, справедливості, людяності і відваги.

Останнє оновлення на Понеділок, 27 листопада 2017, 10:50

Всесвітній день дитини PDF Друк e-mail
Четвер, 23 листопада 2017, 10:58

У школі проходять різноманітні заходи та благодійні акції на користь дітей. 20 листопада нашими педагогами проведено правовий відео-урок «Мої права – мої обов’язки». Мета заходу полягала в тому, щоб сприяти формуванню правової культури школярів через ознайомлення з правами та свободами, викладеними в Конвенції про права дитини та прищепити усвідомлення того, що немає прав без обов’язків, а обов’язків – без прав. Продовжено захід конкурсом з розфарбовування розмальовок. Школярам потрібно було відповісти, яке право, визначене Конвенцією, було порушено казковим героєм або стосовно нього.Â Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства. І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки майбутнє нашої країни, а й майбутнє всього нашого світу.

Останнє оновлення на Четвер, 23 листопада 2017, 11:04

Батьківщина починається з родини PDF Друк e-mail
Написав Alyona
Середа, 01 листопада 2017, 13:03

Сьогодні  вчителі  Столяренко А.І та Скрипак Л.О. зібрали учнів за круглим столом, щоб поговорити на тему «Батьківщина починається з родини».

Учні старших класів накрили солодкий  стіл та запросили на чаювання наймолодших мешканців шкільної родини, учнів підготовчого та першого класів.

Із слів учителя розпочалася бесіда, що кожна людина має свій дім, де вона народилася і виросла. Але у всіх нас одна спільна земля – наша квітуча Україна.
А й справді, з чого починається Батьківща?

Старшокласники розповідали, що Україна починається з перших й, на їх думку, найприємніших спогадів дитинства: з лагідної пісні матері, її теплих, ласкавих рук, відчуття любові та захищеності. А ще з теплого молока й веселої посмішки тата. І світ навкруги такий великий, цікавий і невідомий.

Але у кожної  дитини, яка залишилась на канікулах у школі  домівка саме тут, у стінах рідного інтернату,  хоча кожен мріє про посмішку та тепло рук рідної  матусі. Незважаючи на те, що діти опинилися в особливих життєвих обставинах, вони не засмучуються, а навпаки згуртовуються в єдину шкільну родину, де вчаться організовувати родинні свята, допомагати малюкам, ділитися солодощами та турбуватися про літніх людей.

Кожен із старшокласників  розповідав про те,  якою він бачить свою майбутню сім’ю. Всі вони сказали, що  ніколи не покинуть своїх дітей, а будуть любити їх та піклуватися.

А ми, дорослі,  маємо надію, що так і буде, та в майбутньому з цих дітей виростуть люблячі й турботливі батьки.

На кінець хочеться подякувати мамі  нашої  учениці  Кіяшко Ілоні  за солодощі, які вона приготувала та передала  дітям, що залишилися на канікулах у школі.

IMG 0485 IMG 0487

Останнє оновлення на Середа, 01 листопада 2017, 13:31

Виховна година "Ввічлива людина" PDF Друк e-mail
Вівторок, 31 жовтня 2017, 11:08

В рамках місячника морального виховання було проведенно захід "Ввічлива людина", в якій приняли учні старших класів.

DSC 0487 DSC 0490

Останнє оновлення на Понеділок, 06 листопада 2017, 11:19

Виставка малюнків "Стихійні лиха" PDF Друк e-mail
Написав Alyona