Виховні години
З школи – до успіху. Вчимося самостійності PDF Друк e-mail
П'ятниця, 15 лютого 2019, 11:43

Щороку тисячі дітей закінчують школи-інтернати. Головна проблема випускників інтернатних закладів – складність, або, навіть, неможливість для деяких дітей адаптуватися до дорослого життя. У минулому залишаються чіткий розпорядок дня, харчування у їдальні, випраний одяг, а ще головне - відчуття, що за тебе повністю відповідає держава. Як вступають у доросле життя діти-сироти? Чи знають, куди звернутися по допомогу у складних ситуаціях? Чи вміють готувати сніданок, планувати власний бюджет? Є тисячі запитань, на які після випускного вже ніхто не відповідатиме. Щоб допомогти їм зорієнтуватися у дорослому житті, педагоги школи докладають багато зусиль для підготовки учнів до самостійного життя. Одним із таких важливих заходів стала бесіда за чашкою чаю «З школи – до успіху. Вчимося самостійності», яку провели педагог-організатор, психолог та соціальний педагог школи.

Епіграфом до нашого спілкування стали такі слова: «Єдина людина, яка може змінити твоє життя — ти сам»

Основна мета нашої роботи – розвити у дітях впевненість у своїх силах, донести до них просту істину – людина здатна досягти своїх мрій, якщо буде працювати над собою та прагнути нових знань і навичок, допомогти та показати діткам шляхи для реалізації їхніх мрій, продемонструвати їм, що вони не самотні в цьому світі. Найкраща винагорода для нас – це справжня зацікавленість та активність дітей під час проведення бесіди. Ми і надалі будемо тримати курс на соціальну адаптацію та можливість набуття практичних навичок для дітей з особливими потребами.

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 лютого 2019, 11:47

Захист прав споживачів PDF Друк e-mail
П'ятниця, 08 лютого 2019, 02:00

08.02.19 вихователем Дашевською Н.В. було проведено інформаційну годину для 5-10класів на тему: "Захист прав споживачів". Метою даного заходу було ознайомлення учнів з особливостями діючого законодавства про захист прав споживачів, механізми та порядок захисту споживачів. Було переглянуто учбовий фільм у якому були наведені приклади порушення прав споживачів, які трапляються найчастіше та роз'яснені практичні методи вирішення цих порушень. Діти з зацікавленістю брали участь в обговоренні цієї теми.

Останнє оновлення на Понеділок, 11 лютого 2019, 18:11

День безпечного інтернету PDF Друк e-mail
Четвер, 07 лютого 2019, 16:09

День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) відзначається у 2019 році 5 лютого з метою популяризації більш безпечнішого і більш відповідального використання онлайн-технологій і мобільних телефонів, особливо серед дітей і молодих людей в усьому світі.В нашій школі в цей день було проведено цілий ряд заходів для учнів з метою поглиблення їх знань про безпечний Інтернет.

Молодші школярі подивилися мультфільм «Найжахливіший день Петрика». Після перегляду діти відповідали на поставлені запитання, розповідали цікаві історії, пов’язані з використанням Інтернету.

Шкільний психолог провела анкетування «Інтернет: користь і шкода». Для старших учнів провели відео-уроки «Безпечний інтернет» з метою ознайомлення учнів з правилами поведінки в Інтернеті. Учні обговорили віртуальні загрози, які можуть завдати шкоди в реальному житті, а також отримали пам’ятки під назвою «Прихована небезпека та як її уникнути».Оформлено стенд «Правила і поради безпечного інтернету»

0-02-05-65c19cf17814bacfe4243ca666ad9be9d3c46988aadbc704735201f68acbdf21 f9481584

Останнє оновлення на Четвер, 07 лютого 2019, 16:16

Стоп - булінг PDF Друк e-mail
Середа, 06 лютого 2019, 15:50

Сьогодні серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми один до одного. Останніми роками визнано поширення такого явища, як шкільний булінг.

Тому з метою попередження жорстокості серед молоді, профілактики злочинів та правопорушень в учнівському середовищі 6 лютого вчителем історії та правознавства Зуйченко М. І., педагогом-організатором Животовською О.О., учителями молодших класів були проведені інформаційно-профілактичні заходи для учнів школи на тему «Стоп - булінг».

Метою заходів було ознайомлення вихованців з поняттям булінгу, його видами та проявами, розвиток навичок конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного спілкування і ставлення один до одного. Вся інформація супроводжувалася переглядом відеороликів, слайдів про моделі фізичного та психологічного булінгу. Участь у профілактичному заході взяли учні 2-4х, 6, 8-х, 9-х класів та учні, схильні до агресії. Під час заняття діти ознайомилися з поняттям, формами, структурою булінгу, моделлю відповідальної та безпечної поведінки.

Останнє оновлення на Четвер, 07 лютого 2019, 16:15

День Соборності і Свободи PDF Друк e-mail
Середа, 23 січня 2019, 11:00

Тобі, Україно, мій мужній народе,

Складаю я пісню святої свободи.

Усі мої сили і душу широку,

Й життя я віддам до останнього кроку.

Аби ти щаслива була, Україно,

Моя Батьківщино!

Урочисто та патріотично учні школи відзначили державне свято - День Соборності і Свободи України.У школі лунав Гімн, вихованці переглянули цікаве відео, інформаційно – літературну виставку, послухали чудові пісні про Україну, дізналися багато цікавого про свою державу. Аукраїнський прапор став в цей день справжньою прикрасою. Дітлахи із задоволенням влаштовували фотосесії з національними символами. Цей захід спрямовано на виховання у молоді національної свідомості i людської гiдностi, відродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина української держави; поглиблення знань про важливий iсторичний факт.

Останнє оновлення на Середа, 23 січня 2019, 11:04

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>