Показ моделей
Готуємось до талант-шоу. PDF Друк e-mail
Вівторок, 04 грудня 2018, 15:04

З радістю і гордістю ділимося щасливою новиною. 9 грудня в місті Запоріжжі (о 1300) двоєÂ маленьких вихованців нашої школи мають можливість брати участь у талант-шоу "Гармонія краси". Підтримувати артистів радісними посмішками та гучними аплодисментами їдуть їхні друзі, однокласники, братики і просто товариші.

Без имени-1

Останнє оновлення на Вівторок, 04 грудня 2018, 17:29

Маленькі моделі PDF Друк e-mail
Вівторок, 17 лютого 2015, 08:11

Молоді учасники театру мод «Перлинка» прийняли участь у обласному конкурсі показу колекцій одягу. Керівник Вовк Олена Юріївна підійшла творчо до цієї справи. Разом з керівником гуртка «Умілі ручки» Савицькою А.П. і педагогом-організатором Животовською О.О. було створено оригінальну колекцію шляпок під назвою «Маленький Париж».

DSC05060

У показі приймали участь учні молодших класів: Рябко Віка, Сінча Галя, Коробка Діана, Містеревич Оля, Закарлюка Юля, Чепурна Ліза і два джентльмени – Дудко Олег та Горбенко Андрій.

Останнє оновлення на Вівторок, 17 лютого 2015, 08:13