Тренування з пожежної безпеки PDF Друк e-mail
Четвер, 05 жовтня 2017, 12:49

Сьогодні проблема протипожежної безпеки розглядається як базисна потреба людини, тому на навчальний заклад покладається відповідальність за цілеспрямоване формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя. Тому наш обов'язок - всіма можливими способами уникнути загрози для життя та здоров’я вихованців та колективу шкільного закладу. Саме з цією метою 4 жовтня у нашому закладі під час уроків було проведено об’єктове протипожежне тренування. Враховуючи специфіку роботи закладу, було проведено тренування і у вечірній час, де відпрацьовувалися моменти оповіщення з використанням звукового сигналу та розміщення дітей у безпечному місці за визначеними маршрутами.

DSC 0565 DSC 0567

DSC 0572 DSC 0575