Цивільна оборона
Тренування з пожежної безпеки PDF Друк e-mail
Четвер, 05 жовтня 2017, 12:49

Сьогодні проблема протипожежної безпеки розглядається як базисна потреба людини, тому на навчальний заклад покладається відповідальність за цілеспрямоване формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя. Тому наш обов'язок - всіма можливими способами уникнути загрози для життя та здоров’я вихованців та колективу шкільного закладу. Саме з цією метою 4 жовтня у нашому закладі під час уроків було проведено об’єктове протипожежне тренування. Враховуючи специфіку роботи закладу, було проведено тренування і у вечірній час, де відпрацьовувалися моменти оповіщення з використанням звукового сигналу та розміщення дітей у безпечному місці за визначеними маршрутами.

Останнє оновлення на Четвер, 05 жовтня 2017, 12:56

Цивільна оборона PDF Друк e-mail
Понеділок, 15 травня 2017, 13:00

Завершився тиждень безпеки життєдіяльності, 12 травня, було здійснено відпрацювання практичних дій з цівільної оборони. Евакуація учнів проводилася за відпрацьованим планом до укриття.

DSC 0332 DSC 0344

Останнє оновлення на Понеділок, 15 травня 2017, 13:09

День цивільного захисту PDF Друк e-mail
П'ятниця, 20 травня 2016, 09:02

19.05.2016 року у провели "День цивільного захисту". По сигналу "Повітряна тривога" провели навчання (тренування) по укриттю працівників та учнів навчально-виховного закладу у підвальні приміщення.

Останнє оновлення на П'ятниця, 17 березня 2017, 19:12

Цивільна оборона PDF Друк e-mail
Четвер, 11 вересня 2014, 12:43

11 вересня у закладі проведено навчання щодо цивільного захисту учнів та працівників у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та воєного характеру. Здійснено навчання теоретичним та практичним навичками поведінки в умовах надзвичайної ситуації, відпрацьовано чітку послідовність дій всіх учасників навчально-виховного процесу. По сигналу всі учні і працівники були евакуйовані у спеціально відведений рів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 12 вересня 2014, 10:06